سومین دوره کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی (i4.0)
سومین دوره کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی (i4.0)

سومین دوره کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی (i4.0)

  • دسته‌بندی: کنفرانس و همایش
  • عنوان کنفرانس: سومین دوره کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی (i4.0)
  • محل برگزاری: تهران، سالن همایش‌های برج میلاد
  • زمان: پنجشنبه و جمعه 22 و 23 تیر 1396

سومین کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی امکانی را برای سیاست‌گذاران، دانشگاهیان و اهالی صنعت و تجارت فراهم می‌آورد تا در یک محیط تعاملی به انتقال تجربیات خود بپردازند و از ظرفیت‌های شبکه بهره‌برداری نمایند. در این دوره کوشیده شده است تا با تخصیص امکان حضور و بروز بیشتر به بخش خصوصی، امکان اتصال بیشتری به ذی‌نفعان موضوع پدید آورد. کارگاه‌های متعدد جانبی، مینی‌کنفرانس‌های استانی، تورهای بازدید صنعتی، جشنواره کاریکاتور بهره‌وری با موضوع i4.0، جشنواره حمایت از کارآفرینان فناورانه و در نهایت نمایشگاه دو روزه از موضوعات افزوده شده به این دور کنفرانس است. موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی، انجمن راهبران پروژه‌های اروپایی (epl) و موسسه باهمستان کوشیده‌اند در سومین کنفرانس، زوایای متنوعی از این انقلاب صنعتی را برای بحث و بررسی مطرح نمایند.

 

موسسه بین‌المللی توسعه دانش فردای ایرانیان به عنوان یکی از همکاران برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی، به علاقمندان به شرکت در این رویداد پیشنهاد می‌کند جهت بهره‌مندی از تخفیف‌های گروهی ارائه شده دبیرخانه کنفرانس برای مخاطبین موسسه از طریق این فرم نام‌نویسی نمایند. سپس در وب‌سایت کنفرانس ثبت‌نام نمایند.

همچنین از شرکت‌های دانش‌بنیان و تیم‌های استارتاپی علاقمند به خرید غرفه در نمایشگاه این دوره از کنفرانس پیشنهاد می‌کنیم برای بهره‌مندی از تخفیف‌های گروهی ارائه شده دبیرخانه کنفرانس برای مخاطبین موسسه از طریق این فرم نام‌نویسی نمایند. سپس در وب‌سایت کنفرانس ثبت‌نام نمایند.

 

photo_2017-06-24_14-59-28