وبینار نظریه و نظریه‌پردازی در مطالعات مدیریت و سازمان

وبینار نظریه و نظریه‌پردازی در مطالعات مدیریت و سازمان

وبینار دکتر مسعود شادنام با عنوان نظریه و نظریه‌پردازی در مطالعات مدیریت و سازمان
وبینار دکتر مسعود شادنام با عنوان نظریه و نظریه‌پردازی در مطالعات مدیریت و سازمان

چکیده

در تعریف امروزین دانش، هدف نهایی از همه‌ی فعالیت‌های علمی رسیدن به «نظریه» است. در حیطه‌ی مطالعات مدیریت و سازمان هم از هر پژوهش‌گری انتظار می‌رود که پژوهشش را در چارچوب یک نظریه‌ی مشخص آغاز کند و مطابق مشخصات آن نظریه به پیش ببرد و در نهایت هم باید نشان دهد که یافته‌های پژوهشش سهمی در پیش‌بُرد نظریه‌ای که انتخاب کرده ایفا می‌کند. در نتیجه، تقریباً هیچ محصول پژوهشی مانند کتاب، مقاله، یا پایان‌نامه‌ای نیست که بدون «نظریه‌پردازی» منتشر شود، و اگر هم منتشر شود معمولاً به عنوان یک کار علمی جدّی گرفته نمی‌شود. مخاطب این کارگاه، دانش‌جویان مقطع دکترا و استادانی هستند که به تازگی قدم در مسیر پژوهش در رشته‌ی مدیریت و مطالعات سازمان نهاده‌اند و علاقه دارند با مفهوم نظریه و فرآیند نظریه‌پردازی به معنایی که در پژوهش‌های روز این رشته در جهان مرسوم است آشنا شوند. در همین راستا، به منابع نظریه‌پردازی و سبک‌های مختلف نظریه‌پردازی و شیوه‌ی ارایه و نگارش نظریه پرداخته می‌شود و نمونه‌ها و تجربیاتی به اشتراک گذاشته می‌شود. در بخش پرسش و پاسخ، علاوه بر گفت‌وگو درباره‌ی بحث‌های انجام‌شده، شرکت‌کنندگان می‌توانند دغدغه‌هایشان را درباره‌ی ابعاد نظری در پروژه‌های پژوهشی کنونی‌شان طرح کنند و به بحث بگذارند. در نهایت منابعی برای مطالعه‌ی بیش‌تر معرفی خواهد شد.

دوشنبه 12 / 03 / 1399 ( June 1, 2020 )، ساعت 19:30 تا 21:00

هزینه‌ی ثبت‌نام: ۳۰ هزار تومان

جهت ثبت‌نام فرم زیر را تکمیل فرمایید.

اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید و در فرآیند ثبت‌نام با مشکلی برخورد کردید، به ما اطلاع دهید:

ادمین کانال تلگرام: @IranKnowledgeadmins

دایرکت صفحه‌ی اینستاگرام: https://instagram.com/iranknowledgeinstitute?igshid=1bapr0l5cevvs

فرم ثبت نام در وبینار نظریه و نظریه‌پردازی در مطالعات مدیریت و سازمان

دوست و همراه عزیز موسسه ایران نالج با سلام و تشکر از شما برای ثبت نام در وبینار "نظریه و نظریه‌پردازی در مطالعات مدیریت و سازمان"، خواهشمندم اطلاعات زیر را به منظور ثبت نام در وبینار تکمیل نمایید. رمز ورود به وبینار از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال خواهد شد. عزیزانی که خارج از کشور اقامت دارند، از طریق آیدی زیر با ما تماس بگیرند تا در مورد کد تخفیف شرکت در وبینار آنها را راهنمایی کنیم. IranKnowledgeadmins@ با سپاس بخش بین‌الملل موسسه ایران نالج
  • لطفا نام و نام خانوادگی خود را به زبان فارسی وارد نمایید.
  • لطفاً در چند جمله‌ی کوتاه، انگیزه‌ی خود را از حضور در این وبینار بیان فرمایید.
  • لطفاً آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.
  • لطفاً شماره‌ی تلفن همراه خود را به همراه صفر و پیش شماره مانند نمونه زیر وارد نمایید. 00989123456789 قبض پرداخت حضور در وبینار به شما پیامک می‌شود.
  • قیمت: 30,000 تومان
  • در صورتی که کد تخفیف دارید در این قسمت وارد کنید