فراخوان شرکت در نشست صمیمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ایرانیان مقیم آلمان و ایتالیا 

19 تا 23 فوریه 2018 – 30 بهمن تا 4 اسفند 1396

به اطلاع می‌رساند، در راستای معرفی طرح‌ها و برنامه‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان با هدف بهره‌مندی از ظرفیت متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور و هم‌زمان با سفر جناب آقای دکتر بیرنگ، قائم مقام محترم معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در امور بین‌الملل و رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آلمان و ایتالیا، فرصت مناسبی فراهم آمده است تا در قالب تعدادی نشست هدفمند با متخصصان و محققان برجسته ایرانی مقیم این منطقه، علاوه بر ارائه طرح‌ها و برنامه‌های معاونت علمي و فناوري و بنیاد ملي نخبگان به ارائه توانمندی‌های کشور و آخرین وضعیت حوزه فناوری‌های پیشرفته در کشور پرداخته شود.
برای اطلاع از صحت این فراخوان می‌توانید از لینک همین اطلاعیه در وبسایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان ایران بازدید به عمل آورید.
در صورت تمایل به شرکت در این نشست، حداکثر تا تاریخ 20 بهمن 1396 (9 فوریه 2018) از طریق این لینک برای ثبت‌نام اقدام نمایید.
لازم به ذکر است با توجه به تاریخ‌های زیر می‌توانید انتخاب نمایید که در کدام یک از نشست‌ها شرکت کنید:

برلین: 30 بهمن – 19 فوریه             آخن: 02 اسفند- 21 فوریه              میلان: 03 اسفند- 22 فوریه       رم: 04 اسفند- 23 فوریه

 

لطفاً این رویداد را به دوستان و همکاران ایرانی خود نیز اطلاع‌رسانی کنید.

فراخوان نشست‌های آلمان و ایتالیا

فرم ثبت‌نام شرکت در نشست صمیمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ایرانیان مقیم آلمان (برلین ومونیخ) و ایتالیا (میلان و رم)
  • فیلد مربوط به رشته‌ی تحصیلی - تخصصی خود را انتخاب نمایید.
  • می‌توانید بیش از یک دانشگاه نام ببرید.
  • مهم‌ترین مشخصه‌های مربوط به سوابق تحصیلی و حرفه‌ای خود را نام ببرید.
  • ترجیحاً صفحه لینکدین - آدرس باید شامل http:// باشد.
  • تاریخ‌های زیر فعلاً قطعی هستند. نشست دوم در یکی از شهرهای مونیخ یا آخن آلمان، در صورت رسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب، رخ خواهد داد. در صورت ایجاد هر گونه تغییر در این تاریخ‌های به اطلاع ثبت‌نام کنندگان در آن نشست خواهد رسید.