فراخوان شرکت در نشست عمومی آلمان و ایتالیا (Germany and Italy Summits Calls)

فراخوان شرکت در نشست عمومی آلمان و ایتالیا (Germany and Italy Summits Calls)

فراخوان شرکت در نشست صمیمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ایرانیان مقیم آلمان و ایتالیا 

The Call for Iran’s Vice Presidency of Science and Technology Summits with Iranians Residing in Germany and Italy

19 تا 23 فوریه 2018 – 30 بهمن تا 4 اسفند 1396

19 – 23 February, 2018

به اطلاع می‌رساند، در راستای معرفی طرح‌ها و برنامه‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان با هدف بهره‌مندی از ظرفیت متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور و هم‌زمان با سفر جناب آقای دکتر بیرنگ، قائم مقام محترم معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در امور بین‌الملل و رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آلمان و ایتالیا، فرصت مناسبی فراهم آمده است تا در قالب تعدادی نشست هدفمند با متخصصان و محققان برجسته ایرانی مقیم این منطقه، علاوه بر ارائه طرح‌ها و برنامه‌های معاونت علمي و فناوري و بنیاد ملي نخبگان به ارائه توانمندی‌های کشور و آخرین وضعیت حوزه فناوری‌های پیشرفته در کشور پرداخته شود.
برای اطلاع از صحت این فراخوان می‌توانید از لینک همین اطلاعیه در وبسایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان ایران بازدید به عمل آورید.
در صورت تمایل به شرکت در این نشست، حداکثر تا تاریخ 20 بهمن 1396 (9 فوریه 2018) از طریق این لینک برای ثبت‌نام اقدام نمایید.
لازم به ذکر است با توجه به تاریخ‌های زیر می‌توانید انتخاب نمایید که در کدام یک از نشست‌ها شرکت کنید:

برلین: 30 بهمن – 19 فوریه             آخن: 02 اسفند- 21 فوریه              میلان: 03 اسفند- 22 فوریه       رم: 04 اسفند- 23 فوریه

In order to introduce the return migration programs of Iran’s Vice Presidency for Science and Technology and the National Elites Foundation, there will be four summits with Iranian elites residing in Germany and Italy to have a friendly conversation with Dr. Birang (Deputy of Vice President for Science and Technology) in the following cities:

Berlin: 19 Feb          Aachen: 21 Feb        Milan: 22 Feb       Rome: 23 Feb