فراخوان شرکت در جلسه هم‌اندیشی با حضور جناب آقای دکتر ستاری، معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان

فراخوان شرکت در جلسه هم‌اندیشی با حضور جناب آقای دکتر ستاری، معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان

مهلت ثبت‌نام تا 16 شهریور (7 سپتامبر) تمدید شد.

فراخوان شرکت در جلسه هم‌اندیشی با حضور جناب آقای دکتر ستاری، معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان

شهریور1397، سپتامبر 2018– نیویورک، ایالات متحده آمریکا

اندیشمند و متخصص گرامی،

همزمان با سفر رئیس جمهور محترم، جناب آقای دکتر روحانی، برای شرکت در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک در اواخر ماه سپتامبر 2018 (شهریور 1397)، از متخصصان و فرهیختگان ایرانی مقیم آمریکای شمالی و علاقمند جهت ملاقات حضوری با معاون محترم علمی و فناوری رئیس‌جمهور، جناب آقای دکتر سورنا ستاری در شهر نیویورک دعوت به عمل می‌آید تا در نشستی صمیمی به گفتگو و تبادل نظر درباره طرح‌ها و برنامه‌های معاونت در استفاده از ظرفیت متخصصان ایرانی بپردازند.

در این نشست فرصتی برای بیان نظرات و مدل‌های پیشنهادی مدعوین گرامی جهت همکاری و مشارکت در برنامه‌های معاونت علمي و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان در قالب یک ضیافت شام (با تعداد محدود) فراهم آمده و سپس تعدادی ملاقات خصوصی جهت مذاکره جزئیات بیشتر طرح‌های پیشنهادی برگزار خواهد شد.

همان­ گونه که مستحضرید این نشست‌­ها از سال 2015 تاکنون به صورت مستمر در شهر نیویورک برگزار شده است. ایده بسیاری از استارتاپ‌های دانش‌بنیان، طرح‌های پژوهشی و مدل‌های علمی اجرا شده در کشور از همین ملاقات­‌ها در سال­‌های اخیر نشات گرفته است، ایده‌های مختلفی که هر کدام به نوبه خود نقش برجسته‌­ای در تغییر و بهبود سبک زندگی مردم ایران داشته­‌اند.

لذا بدین‌وسیله از شما دعوت می‌شود در صورت تمایل به شرکت در این نشست تا تاریخ 16 شهریور ماه 1397 (7 سپتامبر 2018) از طریق فرم ثبت‌نام اعلام آمادگی نمایید.

لازم به ذکر است به دلیل محدودیت شدید ظرفیت، پس از ثبت‌نام و بررسی سوابق علمی و تخصصی متقاضیان شرکت در این نشست، از طریق ایمیلی رسمی از افراد منتخب دعوت به عمل خواهد آمد.

موسسه بین‌المللی غیرتجاری توسعه دانش فردای ایرانیان (Iran Knowledge) به عنوان تیم اجرایی این فراخوان، رسماً، اعلام می‌دارد کلیه اطلاعات ارسالی متقاضیان محرمانه تلقی شده و خارج از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به اشتراک گذاشته نخواهد شد. در نظر داشته باشید، بودجه‌ای برای آمد و رفت و اسکان میهمانان عزیز در نظر گرفته نشده است.

برای اطمینان از صحت این فراخوان می‌توانید به لینک مربوط به این اطلاعیه در وب‌سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نیز بنیاد ملی نخبگان مراجعه کنید.

لطفاً این رویداد را به دوستان و همکاران ایرانی خود نیز اطلاع‌رسانی کنید.

برای ثبت‌نام  اینجا کلیک کنید.

برای پرسش و پاسخ و کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر، به گروه مخصوص این رویداد بپیوندید.