وبینار «بررسی راهبردهای طراحی کمپین‌های  سرمایه‌گذاری جمعی  (Crowdfunding)  با تکنیک‌های علم‌داده»

وبینار «بررسی راهبردهای طراحی کمپین‌های سرمایه‌گذاری جمعی (Crowdfunding) با تکنیک‌های علم‌داده»

جهت خرید فیلم این وبینار فرم پایین صفحه را تکمیل فرمایید.

به دست آوردن و حفظ مشروعیت  (legitimacy) برای استارت‌آپ‌ها به منظور دسترسی به منابع مالی و غیرمالی ضرروی است. مطالعات پیشین بر این باورند که هم کارآفرین و هم کسب‌وکار او، منبع مهمی برای مشروعیت هستند. در این وبینار، درباره اینکه چگونه کارآفرینان منابع مالی را برای کسب‌وکارهای نوپای خود که متشکل از غیرحرفه‌ای‌هاست، از طریق سرمایه‌گذاری جمعی به دست می‌آورند، صحبت خواهیم کرد.

براساس تئوری نهادها، ما متوجه اهمیت مشارکت دادن community توسط کارآفرین و تاکتیک‌های framing ارائه و تبلیغ محصول (تشریح پروژه)  در زمینه سرمایه‌گذاری جمعی هستیم.  پس از تجزیه و تحلیل 20250 کمپین سرمایه‌گذاری جمعی در استارت آپ های فناوری محور پلت فرم کیک‌استارتر، به این نتیجه رسیدیم که مشارکت بین کارافرین و مخاطبان او، برحسب تعداد پروژه‌های گذشته، پاداش‌ها و پرسش‌و پاسخ‌ها، منجر به عملکرد بهتر پروژه سرمایه‌گذاری می‌شود.

به علاوه، بر اساس تجزیه و تحلیل sentiment با استفاده از تکنیک های علم داده، راهبردهای ساختاری مثل قطبیت مثبت متن باعث افزایش شانس موفقیت پروژه سرمایه‌گذاری جمعی می‌شود. تحقیق ما با نگاه جدیدی به منابع مشروعیت و سازوکارهای بسترهای سرمایه‌گذاری جمعی که یکی از مهمترین مخاطبان کسب‌وکارهای مخاطره‌آمیز هستند، به یاری ادبیات موجود در این حوزه آمده است.

با ارائه‌ای از:

دکتر پوریا درنی همدانی
استادیار دانشگاه اوترخت هلند
مشاور سازمان توسعه صنعتی ملل متحد UNIDO

مدیر واحد توسعه کسب‌وکار شرکت Somitra

محمد ملک‌شاهی
مدیرعامل مجموعه آوای کوچ عشایر
با تجربه موفق بین‌المللی سرمایه‌گذاری جمعی

یکشنبه 06 / 07 / 1399 ( September 27, 2020 )، ساعت 19:00 تا 20:30

جهت خرید فیلم این وبینار فرم زیر را تکمیل فرمایید.

پس از تکمیل فرایند پرداخت و خرید، ایمیل تأیید برای شما ارسال خواهد شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت و لینک دانلود فیلم را در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورت هرگونه سؤال یا مشکل به شماره 00989199494081 در واتساپ پیام دهید.

دوست و همراه عزیز ایران‌نالج، همانگونه که اطلاع دارید، وبینارهای این موسسه یا کاملا رایگان و یا با هزینه بسیار اندک برگزار می‌شوند. فروش فیلم وبینارها صرفاً برای جبران هزینه‌های مختلف هماهنگی، فنی و اجرایی این رویدادها می‌باشد. مزید امتنان است که فیلم خریداری‌شده را به صورت شخصی و با رعایت حقوق معنوی انتشار، استفاده نمایید. با سپاس از توجه شما

فرم خرید فیلم وبینار بررسی راهبردهای طراحی کمپین‌های سرمایه‌گذاری جمعی (Crowdfunding) با تکنیک‌های علم‌داده

  • لطفا نام و نام خانوادگی خود را به زبان فارسی وارد نمایید.
  • لطفاً آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.
  • لطفاً شماره‌ی تلفن همراه خود را به همراه صفر و پیش شماره مانند نمونه زیر وارد نمایید. 00989123456789
  • در صورتی که کد تخفیف دارید در این قسمت وارد کنید.