وبینار «مروری بر تجربه وین در توسعه حمل و نقل پایدار»

وبینار «مروری بر تجربه وین در توسعه حمل و نقل پایدار»

شهر وین که از سال 2010 تا به امروز به دفعات در جایگاه با کیفیت‌ترین شهرهای جهان قرار گرفته‌است، در گذشته‌ای نه چندان دور چالش‌هایی مشابه چالش‌های امروزی شهرهای در حال توسعه را تجربه کرده‌است. چالش‌هایی نظیر تراکم ترافیک، آلودگی هوا، آلودگی صوتی، تلفات رانندگی و وابستگی به سوخت فسیلی. شهر وین از سال 1970 با تکیه بر یک برنامه مدون توانست طی دو دهه تغییرات بنیادی را به ویژه در سیستم حمل و نقل شهری خود ایجاد کند. در این ارائه مروری خواهیم داشت بر سیاست‌ها، راهکارها و درس‌های مفید وین برای سایر شهرها در نیل به حمل و نقل پایدار.

دوشنبه 30 / 04 / 1399 ( July 20, 2020 )، ساعت 17:30 تا 19:00

هزینه ثبت‌نام: 30 هزار تومان

کسانی که به‌ هر دلیل مشکلی برای پرداخت دارند می‌توانند به آیدی IranKnowledgeadmins@ در تلگرام پیام دهند تا از کد تخفیف صد درصدی (معافی از پرداخت هزینه) بهره‌مند شوند.

جهت ثبت‌نام فرم زیر را تکمیل فرمایید.

فرم ثبت نام در وبینار «مروری بر تجربه وین در توسعه حمل و نقل پایدار»

دوست و همراه عزیز موسسه ایران نالج با سلام و تشکر از شما برای ثبت نام در وبینار "مروری بر تجربه وین در توسعه حمل و نقل پایدار"، خواهشمندم اطلاعات زیر را به منظور ثبت نام در وبینار تکمیل نمایید. رمز ورود به وبینار از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال خواهد شد. عزیزانی که خارج از کشور اقامت دارند، از طریق آیدی زیر با ما تماس بگیرند تا در مورد کد تخفیف شرکت در وبینار آنها را راهنمایی کنیم. IranKnowledgeadmins@ با سپاس بخش بین‌الملل موسسه ایران نالج
  • لطفا نام و نام خانوادگی خود را به زبان فارسی وارد نمایید.
  • لطفاً در چند جمله‌ی کوتاه، انگیزه‌ی خود را از حضور در این وبینار بیان فرمایید.
  • لطفاً آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.
  • لطفاً شماره‌ی تلفن همراه خود را به همراه صفر و پیش شماره مانند نمونه زیر وارد نمایید. 00989123456789 قبض پرداخت حضور در وبینار به شما پیامک می‌شود.
  • در صورتی که کد تخفیف دارید در این قسمت وارد کنید