فراخوان همکاری در تشکیل شبکه بین‌المللی هوش مصنوعی

فراخوان همکاری در تشکیل شبکه بین‌المللی هوش مصنوعی

در راستای همکاری موسسه توسعه دانش فردای ایرانیان (Iran Knowledge) با مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، پژوهشکده فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد با همکاری ایران‌نالج شبکه‌ای از متخصصان ایرانی فعال در حوزه AI (هوش مصنوعی) را جهت انجام پروژه‌های مشترک گردهم آورد.

پژوهشكده فناوری اطلاعات دانشگاه تربيت مدرس، نهادی علمی- پژوهشی است كه ساماندهی، تحقیق و نهادينه كردن کاربردهای مختلف فناوری اطلاعات در راستای رفع نيازهای ملی را در کنار بسترسازی علمی- فرهنگی برای بهره‌گيری از امكانات فناوری اطلاعات در كشور، سرلوحه فعاليتهای خود قرار داده است. چشم‌انداز پژوهشکده این است که به عنوان یک مرکز تحقیقاتی پیشتاز، به ارائه خدمات به دانشگاه و کشور بپردازد. مأموریت این پژوهشکده توسعه تحقیقات بنیادین و کاربردی در حوزه فناوری اطلاعات و در راستای توسعه و استفاده از آن برای ارتقاء عملکرد سازمانها، برپا کردن فضای فعالیت بین رشته‌‏ای، کمک به ایجاد علایق تحقیقاتی در زمینه فناوری اطلاعات و تسهیل تبادل اطلاعات میان انجمنهای دانشگاهی و انجمنهای تجاری است.
هدف این پژوهشکده خلق، توسعه و تسهیل پژوهش در حوزه فناوری‏های نوین و فراهم‌‎سازی فضای تحقیقاتی چند رشته‌ای با کیفیت بالا است. استراتژی‏ پژوهشکده همکاری با متخصصان داخلی و خارجی و صنایع مختلف در حوزه‏‌های مرتبط با فناوری‏‌های نوین از طریق تحقیق و توسعه، خبررسانی تحقیقات پیشرو از طریق انتشار اطلاعات از کانال‏های مختلف شامل برگزاری سمینارها، دوره‌‏های آموزشی، نوشتارهای تجربی و . . . و نیز تسهیل تعاملات میان دانشگاه و صنعت است.لذا با توجه به حضور شما در بانک اطلاعاتی متخصصان ایرانی خارج از کشور از شما تقاضا می‌گردد در صورت موافقت با حضور در این شبکه، با پر کردن فرم زیر (کمتر از 3 دقیقه) و حضور در این شبکه و کمک در گسترش آن، در ایجاد شبکه بین‌المللی هوش مصنوعی ایران مشارکت نمایید.

لطفا در صورت شناخت افراد دیگر که شایستگی حضور در این شبکه همکاری را دارند،با به اشتراک‌گذاری این فرم با آنها ما را در تشکیل این شبکه یاری فرمایید.